Wakacyjne fotki

wakacyjne fotki

Wakacyjne fotki, aż miło spojrzeć…

I co tu robić w taki dzień jak dzisiaj? Szaro, brzydko, słońce ani na chwilę nosa nie wyściubi zza chmur. Najlepiej wezmę się za to, co lubię najbardziej- przeglądanie zdjęć z wakacji. Bo co jak co, ale wakacyjne fotki zawsze są w stanie poprawić mi humor.

wakacyjne fotki

W ostatnie wakacje dużo zdjęć udało mi się zdobyć od moich miłych gości. Na przykład pani Mirka wciąż chodziła z aparatem i utrwalała wszystkie listki, robaczki i kropelki rosy. Wiele fotek mam od pana Krzysztofa i pana Jakuba. Wszystkich od razu wam nie pokażę, ale zacznę od tych, które na płytce przysłała mi pani Basia. Myślę, że i wam się spodobają…

wakacyjne fotki

Bani Basia jest wielbicielką bocianów. Chyba najwięcej miejsca na karcie pamięci jej aparatu zajmują właśnie one. Tak patrzę na tę chlubę naszego podwórka (dobra dobra, wiem- gniazdo jest na podwórku pana Józefa, ale i tak często spacerują po naszym) i zastanawiam się, co też one teraz porabiają. Mam nadzieję, że w swojej drodze do Afryki nie zostały upolowane przez jakiegoś złego Libańczyka. Ciekawe czy w Libanie władzom udało się uporać z tym problemem.

wakacyjne fotki

Oczywiście Toffi i koty też mają swoje miejsce w albumie pani Basi. Nasze zwierzaki bardzo lubią lato, bo wtedy są szczególnie docenione przez naszych gości. Zawsze skapną im jakieś smakołyki, których na co dzień nie dostają.

wakacyjne fotki

Tak patrzeć w oczy to tylko Toffi potrafi…

Pani Basia utrwaliła też na zdjęciach wyprawę nad kozie jeziorka. Piękne widoki.

jeziorka_kozie_bory_tucholskie

Dużą atrakcją sierpnia ubiegłego roku były grzyby. Nie było ich co prawda dużo, ale i to co udało się znaleźć sprawiało zbieraczom dużą satysfakcję.

grzyby_bory_tucholskie

Grzyby małe, grzyby duże…

A teraz to tylko czekamy na następne lato. I nie tylko my, pani Basia pisała, że też nie może się go doczekać…

wakacyjne fotki

 

, , , , , , , ,

Comments are closed.